Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467

Kompleksowa oferta drukarska i introligatorska

Oferujemy Państwu nowocześnie wyposażony park maszyn, wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą oraz ponad 30 letnie doświadczenie. W naszej drukarni znajdą Państwo kompleksowe zaplecze introligatorskie, za pomocą którego wykonywana jest profesjonalna oprawa książek (także w niskim nakładzie) oraz innych usług. Wykonujemy również ozalid czyli tak zwaną realizację próbną, na przykład w przypadku broszur.

Nasze usługi introligatorskie obejmują bigowanie, czyli wykonywanie na papierze wgnieceń, które później umożliwią odpowiednie zgięcie kartki, a także falcowanie podczas, którego papier jest łamany po to żeby móc uzyskać odpowiedni format, a także określoną liczbę stron. Jednak to nie wszystko, ponieważ niezwykle ważnym elementem naszych usług jest szycie książek, które stworzone w ten sposób są niezwykle efektowne.

Oferujemy również druk ulotek, a także etykiet, które stanowią doskonałą formę reklamy. Należy jednak pamiętać żeby umieścić na nich tylko najważniejsze informacje, tak aby były przyjazne dla użytkowników.